HAKKIMIZDA

Vatan Konteyner, 1989 yılında kurulmuş olan Zeyrek Konteyner Tic. Ltd. Şti. tarafından hazırlanmış bir alt kuruluştur ve bu güne kadar müşteri, çalışan ve tedarikçi memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başararak günümüze kalitesini özenle taşımıştır. Ürünlerin hepsi TSE kalite standartlarında üretilmektedir. Antalya'nın tüm ilçelerine aynı gün, Türkiye’nin 81 iline ise verilen teslimat süresi içinde Vatan Konteyner olarak teslimatımızı yapmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize sıfır atık konteyner, metal çöp konteyneri ve plastik çöp konteyneri, tıbbi atık kovaları, dış mekân çöp kovaları, iç mekân çöp kovaları ve kolon küllük gibi modellerin de içinde bulunduğu geniş ürün yelpazemizi aşağıdaki vazgeçilmez standartlarımız çerçevesinde sunmaktan gurur duyarız:

Son Teknoloji Sistemlerle Üretim Yapmak
Hatasız Ürün Üretmek
Koşulsuz İade Garantisi
Hızlı Teslimat Süreci
Güvenilir Ödeme Yöntemleri
Havale/EFT/Kapıda Ödeme Seçenekleri 

Misyonumuz

Vatan konteyner olarak siz değerli müşterilerimize atık depolama ve çöp kutuları konusunda hizmet vermekten gurur duymaktayız. Geniş ürün yelpazemiz (sıfır atık geri dönüşüm kutuları, plastik çöp konteynerleri ve metal çöp konteynerleri, dış mekan çöp kovaları ve iç mekan çöp kovaları, kolon küllükler) ile hızlı ve sorunsuz teslimat anlayışımızla metal ve plastik atık depolama sektörüne adını altın harflerle kazımaktadır.

Vizyonumuz

Ürün yelpazemizi atık depolama ve çöp konteynerleri konusunda olabilecek en geniş sınırlara çıkaracak olan Vatan Konteyner, son teknoloji üretim sistemleri ile ürün kalitesini artırmayı hedeflemektedir. Antalya'nın tüm ilçelerine yapılan hızlı ve sorunsuz teslimatı Türkiye’nin 81 ilinde de uygulama konusunda önemli çalışmalar yapan firmamız, en kısa lojistik anlamında da rakipsiz hale gelecektir.