Vatan Çöp Konteynerleri

Çöp konteyneri üretimi ve satışı konusunda ülkemizdeki sektörün rekabet oranı her geçen gün artmaktadır. Özellikle üretim konusunda hammaddenin pahalılaşması ve işçilik maliyetlerinin artması sebebiyle ülkemizde kaliteli ve ucuz ürün bulmak zorlaşmaktadır. Vatan Konteyner olarak ülkemizin çöp konteyneri satışı ve üretimi konusunda ülkemizdeki pazarda bir oyuncu olarak baş sırayı çekmekteyiz.

Her ne kadar inşaat sektörü durdu artık iş yapılamaz dense de çöp insanoğlu var olduğu sürece meydana gelecek bir şeydir. Ürettiğimiz bu çöpleri çevreye en duyarlı şekilde depolamalıyız. Metal çöp konteynerleri, plastik çöp konteynerleri, sıfır atık geri dönüşüm kutusu gibi ürünlerimizi kullanarak çöplerinizi en kolay ve en doğa dostu şekilde depolayabilirsiniz.

Alacağınız metal çöp konteynerlerinin, plastik çöp konteynerlerinin ya da sıfır atık kutularının en boy yükseklik gibi oranını dikkatlice kontrol etmeniz sizin için çok iyi olacaktır çünkü satın alındıktan sonra yerine sığmayan çöp konteynerleri ve geri dönüşüm kutularının nakliyesi ve siparişin hazırlanması için geçen süre sadece bir zarar olarak her iki tarafı da etkiliyor. Vatan Konteyner olarak müşterilerimize ücretsiz kargo ve ambar gönderim desteği de sunmaktayız.

Ayrıca, Vatan Konteyner olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın yayınladığı sıfır atık yönetmeliğinden sonra ürünlerimizi bu yönetmeliğe uygun hale getirerek İstanbul, Bursa, Tekirdağ, Yalova, Kırklareli gibi İstanbul ve komşu illerine aynı gün gönderim imkânı ile satışa sunduk. Bu yönetmeliğe göre verimliliğin artması, temiz ortam kaynaklı olarak performansın artması, israfın önüne geçildiğinden maliyetlerin azaltılması, çevresel risklerin azalmasının sağlanması gibi konular amaçlanmaktadır. Sıfır atık olarak sayılan atık türleri ise şunlardır: ahşap atık, atık pil, bitkisel atık yağ, cam atık, elektronik atık, kâğıt atık, kompozit atık, metal atık, organik atık, plastik atık, tekstil atığı, ve tıbbi atık.

Vatan Konteyner ile satın alabileceğiniz sıfır atık ve geri dönüşüm ürünlerimize ek olarak tıbbi atık konteynerlerini de aynı kalite ve güven ile satın alabilirsiniz.